Ви тут:

У яких банках можна отримати готівку при відключенні світла: онлайн-мапа

27-12-2022
Категорія: 

Нацбанк і системно важливі банки країни створили спільну банківську мережу ]]>POWER BANKING]]>, яка об’єднала чергові відділення по всій Україні, що можуть працювати та надавати послуги під час відключення світла.

Відділення забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки й додатковий персонал.

В умовах блекауту у таких відділеннях можна буде отримати готівку (в банкоматах чи у касі), здійснити платежі або переказ коштів (у касі чи в терміналах самообслуговування), обміняти валюту (у разі наявності готівкової валюти у касі), отримати консультації менеджера.

Наразі мережа налічує вже понад 1000 відділень та об’єднує всі 14 системно важливих банків, відділення яких стали її основою.

Відділення розташовані у Києві та ще у 275 населених пунктах 22 областей країни, в тому числі й у деокупованих районах Херсонщини, Харківщини, Миколаївщини.

Розроблена всеукраїнська інтерактивна мапа таких чергових відділень. Її можна подивитися за цим ]]>посиланням]]> або за ]]>цим]]>.

Користувач може легко знайти найближче працююче відділення у своєму місті, його адресу та контактні дані. Або ]]>завантажити]]> список на свій телефон чи комп’ютер.

Перелік чергових відділень банків, внесених до інтерактивної мапи, постійно уточнюється й оновлюється Державним регулятором.

 

Джерело: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> 

Рейтинг: 
Голосов пока нет