У закладах освіти Сєвєродонецької МТГ відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

12-11-2022

Серед учнів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади відбувся ІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

12 листопада 2022 року відбувся ІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади у 2022/2023 навчальному році.

Цьогоріч участь в конкурсі взяли більше 50 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади. Виконуючи завдання Конкурсу, учасники давали відповіді на короткі запитання щодо життя і творчості видатного Кобзаря, а також писали твори про нього на запропоновані теми відповідно до класу навчання.

На жаль, цей Конкурс сьогодні проводиться за дуже непростих умов і часів, вперше учасники Конкурсу беруть учать в ньому дистанційно. Але незважаючи на всі ці труднощі, діти продовжують навчання, продовжують брати участь у різних конкурсах та олімпіадах, а отже, «…і на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі». Все буде Україна! Тепер очікуємо результатів Конкурсу.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації