Учасники обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023" від Сєвєродонецької міської територіальної громади

04-02-2023

Після відбіркових випробувань учасниками обласного етапу Конкурсу "Учитель року - 2023" стали наступні педагоги закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

В номінації «Початкова освіта»:

Валентина Поломарчук, вчитель середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 міста Сєвєродонецька Луганської області;

Наталія Рєзнікова, вчитель середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області.

В номінації «Фізична культура»:

Катерина Кузнецова, вчитель Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області;

Володимир Донченко, вчитель Ліцею "Інітіум" міста Сєвєродонецька Луганської області.

В номінації «Основи здоров’я»:

Яна Тютюнник, вчитель  середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №16 м. Сєвєродонецька Луганської області.

В номінації «Захист України»:

Геннадій Корольов, вчитель Ліцею "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області.

Попереду ще декілька випробувань обласного етапу: онлайн-уроки,  проєктна діяльність, фахова майстерність та методичний практикум. Переможці обласного етапу продовжать змагання у всеукраїнському (заключному) етапі Конкурсу.

Вболіваємо за наших педагогів, бажаємо їм творчої наснаги, гідного проходження всіх етапів та впевненого виконання всіх завдань Конкурсу, і звісно, перемоги!

]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації ]]>

Средняя: 5 (2 оценок)