10-05-2023

Уряд розпочав створення Координаційних центрів підтримки цивільного населення під час війни. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 9 травня, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Українці зможуть отримати медичну чи правову допомогу в нових Координаційних центрах підтримки, — Денис Шмигаль

«Координаційні центри будуть організовуватися при обласних державних чи військових адміністраціях для надання додаткової допомоги українцям у вирішенні питань соціального захисту, забезпечення житлом та роботою, медичною та правовою допомогою», — зазначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що це рішення також дозволить краще координувати роботу виконавчої влади, правоохоронців, місцевої влади, волонтерських та громадських об’єднань, міжнародних гуманітарних організацій.

За матеріалом: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/ukraintsi-zmozhut-otrymaty-medychnu-chy-prav...]]>