Увага! Діють шахраї!

12-01-2023

За добу двоє мешканців Луганщини стали жертвами шахраїв.

46-річна сватівчанка в інтернет-порталі з міжнародного працевлаштування layboard знайшла оголошення про працевлаштування. Після розмови з менеджером жінка перерахувала невідомим майже 6 тис грн (50% від вартості працевлаштування). На теперішній час жінка не працевлаштована, а аферисти вимагають повної оплати послуг.

74-річна мешканка одного з селищ Сватівського району через онлайн біржу здійснювала обмін та перерахувала невідомій особі близько 25 тис грн. Невідомий криптовалюту не відправив та на зв'язок не виходить.

Шановні Громадяни! Запам’ятайте!

- не переходьте за сумнівними посиланнями у мережі інтернет;

- не вводьте реквізити своєї банківської картки на невідомих сайтах та платформах, не передавайте їх невідомим особам;

- не погоджуйтесь на роботу, за яку платите Ви а не Вам;

- при працевлаштуванні за кордоном, користуйтесь послугами лише перевірених фірм, дізнавшись якомога більше інформації про їх діяльність, адже Ви можете потрапити не лише на шахраїв, а й втрапити у більшу небезпеку!

Якщо Ви стали жертвою шахраїв негайно телефонуйте до поліції за номером ️102.

]]>Поліція Луганської області]]>