Увага! Перекриття дорожнього руху!

19-08-2021

Згідно із листом Державного підприємства «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль», у зв’язку з проведенням ремонтних робіт пошкодження залізобетонних плит перекриття каналу 3-го магістрального колектора на перехресті вул. Маяковського та пр-ту Центрального (по непарній стороні) з 25.08.2021 р. по 15.09.2021 р., буде перекрито рух автотранспорту.

Просимо автомобілістів прийняти дану інформацію до уваги. Вибачаємося за тимчасову незручність.

Управління транспорту Сєвєродонецької

міської військово-цивільної