УВАГА!

12-07-2021

В зв’язку з підвищеним рівнем пожежної небезпеки на території громади Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація наголошує!

У разі виявлення пожежі або її ознак (задимлення, запах горіння чи тління різних матеріалів, різке підвищення температури в приміщенні тощо) - негайно повідомити про пожежу по телефону за номером 101 (Державна служба України з надзвичайних ситуацій) або + 38 (099) 722 54 50 (оперативний черговий по надзвичайному стану Сєвєродонецької міської ВЦА).

При цьому необхідно назвати адресу та вказати місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище.

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади, дотримуйтесь правил пожежної безпеки та бережіть себе і своїх близьких!

Средняя: 5 (4 оценок)