В окупованих Лисичанську та Сєвєродонецьку за роботу платять їжею і люди йдуть

14-09-2022

У Сєвєродонецьку і Лисичанську мобільний інет з’явився шість днів тому, до цього його практично не було. Є об’яви в інтернеті «запрошую на роботу», але зарплату пропонують їжею.

Про це повідомляє кореспондент ]]>Громадського радіо]]> Олександр Волков. Він має більш-менш вичерпну інформацію, так як у Сєвєродонецьку залишилися його знайомі.

«Запрошують, і люди йдуть. Тому що немає іншого виходу, на жаль. Аби не залишитися голодними, люди мають йти на таку роботу. Знову-таки, зараз самі місцеві люди вирощують щось на своїх подвір’ях і продають, роблять якісь маршрути перевезення на своїх особистих автівках, якось чи за гроші, чи за бартер. Люди намагаються вижити, якось знаходити собі зайнятість, тому що не звикли ми, українці, сидіти без роботи», — розповідає кореспондент.

Окупанти в Сєвєродонецьку намагаються відновлювати критичну інфраструктуру, але це виглядає жалюгідно.

«Окупанти намагаються відновлювати критичну інфраструктуру, але це виглядає жалюгідно. Відновити воду, газопостачання неможливо без електропостачання. Тому що не працюють насоси, газове обладнання і таке інше. Є намагання самотьоком — пустили воду, вона є на першому поверсі, на другий вже не достає, так як не працює насосне обладнання. Пустили газ по трубах — він також у першому під’їзді є, в другому немає, бо не вистачає тиску. Це спроби показати, що „ми хоча б щось робимо“. Але багато людей, які більш-менш тямлять в інженерії кажуть, що взагалі ризиковано газопостачання таким чином давати, тому що не можна прорахувати, чи не вибухне воно наступного дня в якомусь будинку», — каже чоловік.

Джередо: ]]>https://hromadske.radio/news/2022/09/13/u-lysychans-ku-i-sievierodonets-...]]>