В Сєвєродонецькій МТГ визначено переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

28-11-2022

В Управлінні освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації визначено переможців ІІ (міського) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

19 листопада 2022 року відбувся ІІ (міський) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Відповідно до класу навчання учасники Конкурсу демонстрували свої знання української мови, складаючи твори на запропоновані теми та відповідаючи на питання з лексики і фразеології.

І ось вже підбито підсумки міського етапу Конкурсу і ми вітаємо переможців!

І місце: Кузубов Дмитро, Надюк Поліна, Кіяшко Злата, Кіяшко Дмитро, Дерев'янко Віолетта, Ширяєва Аліна.

ІІ місце: Дашивець Поліна, Величко Христина, Лимонюк Анастасія, Зубейко Кіра, Федіна Софія, Чернишенко Софія, Рубашка Матвій, Павленко Віолетта.

ІІІ місце: Косарів Микита, Кравченко Аліса, Розторгуєв Оскар, Царевська Маргарита, Багрянцева Валерія, Гречишкін В'ячеслав, Левченко Марк, Нєфєдова Ксенія, Ткаченко Ірина, Павлусенко Марія.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації