В Сєвєродонецькому гумхабі у Дніпрі за тиждень видано 1806 продовольчих наборів

08-10-2022

За тиждень переселенцям із Луганщини у Дніпрі видано 1806 гуманітарних наборів, - повідомив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Робота Гуманітарного штабу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації  у місті Дніпро (проспект Калнишевського, 27к (ПК Металург) (лівий берег)) активно триває,  і сєвєродончани та мешканці Луганської області, які вимушені були залишити рідну домівку через російську військову агресію, мають змогу звернутися за допомогою.

З часу відкриття нашого гуманітарного хабу у Дніпрі видано 23020 наборів.

Поштових відправлень протягом тижня не проводилось з причини переоформлення договірної документації АТ "Укрпошта". Планується, що відправлення допомоги поштою відновиться найближчим часом.

Прийом заявок від переселенців громади, які не мають змогу особисто отримати гуманітарні набори безпосередньо у Дніпрі, проводиться на поштові відправлення за формою:

]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScK3IVpPDqTFWRyEEM50HZBkZXhQskl...]]>