В Сєвєродонецькому медичному консультативно-діагностичному центрі у Дніпрі надаються послуги лікаря дерматолога вищої категорії та на сучасному обладнанні

25-05-2023

В ]]>КНП "Консультативно-діагностичному центрі" Сєвєродонецької міської ради]]>, що знаходиться у Дніпрі, можна отримати консультацію лікаря дерматолога вищої категорії.

Крім того, заклад  має сучасне обладнання, а саме Youlaser MT - вуглекислотно/галій-арсенідовий лазер 10600 і 1540 з можливістю одночасного використання двох хвиль (Mixed Technology). Такий процес збільшує переваги кожного випромінювання, мінімізуючи побічні ефекти і вкорочуючи тривалість сеансу.

Лазер можливо використовувати для лікування наступних дерматологічних захворювань:

- видалення новоутворювань шкіри;

- лікування пігментацій, дисхромій;

- лікування акне, постакне (вугревої хвороби).

Місце знаходження ]]>КНП "Консультативно-діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11.

Телефон для консультацій: +38 066 249 5669.