Ви тут:

В Україні відкрито 10 регіональних Центрів Уповноваженого зі зниклих безвісти

26-09-2022
Категорія: 

У ]]>Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> повідомляють, що мережа регіональних представництв Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти відкрито вже в десяти обласних центрах.

До першиж п'яти Центрів, що відкрилися нещодавно у Запорізькій, Київській, Дніпропетровській, Львівській та Рівненській областях додалися на Вінниччині, Сумщині, Одещині, Хмельниччині та Миколаївщині. А також оновились контакти координаторки на Львівщині, яка почала працювати серед перших.

«Пошук зниклих безвісти ведемо постійно, працюємо в режимі 24/7. Регіональні координатори щоденно приймають велику кількість громадян, рідні яких не виходять на зв’язок. Працюючи безпосередньо на місцях, наші Центри не лише допомагають у прийомі заявок від родичів, а й дізнаються більше деталей про зниклих. У пошуку буває важлива кожна з них», – зазначив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Зв’язатися з регіональними координаторами можна безпосередньо за вказаними в інфографіці телефонами або через гарячу лінію: 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за номером телефону: (095) 896-04-21.

Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

 

 

Джерело: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/rozpochaly-robotu-shche-piat-rehionalnykh-ts...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет