Відбувся міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук серед учнів Сєвєродонецької МТГ

17-01-2023

Відбувся міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук серед учнів Сєвєродонецької міської територіальної громади 2022-2023 навчального року.

За результатами цього етапу до участі в обласному етапі Конкурсу-захисту члени журі рекомендували наукову роботу учениці 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 4 м. Сєвєродонецька Луганської області «Відходи війни - переробка та утилізація». У своїй роботі юна науковиця розкриває актуальне для сьогодення питання впливу на довкілля бойових дій, що відбуваються на території України, представляє докази, що можуть свідчити про скоєння воєнних злочинів рф проти українського довкілля, та аналізує, як можливо переробити та утилізувати відходи руйнувань.

Аліна разом із науковим керівником Лідією Михайлівною Тіньковою аналізують в роботі використання відходів від руйнування в інших країнах, вивчають їх досвід та пропонують використовувати це для відбудови Луганщини і Сєвєродонецька після деокупації.

Бажаємо Аліні та її науковому керівнику Лідії Михайлівні успіхів в подальших етапах!

Разом до перемоги!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації