Вітаємо призерів міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та німецької і французької мови

21-11-2022

Призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яку було проведено 12 листопада серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади визначено:

І місце - Нєфєдова Ксенія, Киргиря Микита, Сергієнко Олександр, Дрига Каріна;

ІІ місце - Толстоп`ятенко Софія, Кокора Павло, Смолік Аделіна, Тулінов Тимур, Гостічко Богдан;

ІІІ місце - Гієнко Віра, Кравець Аріна, Волохова Вероніка, Євдокимова Дар'я, Коваленко Артем.

Призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мови стали:

І місце - Гієнко Віра, Фастовець Максим;

ІІ місце - Герасименко Поліна, Павлусенко Марія, Булатова Анастасія, Шамрай Дамір;

ІІІ місце - Євдокимова Дар’я.

І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у нашій територіальній громаді організовано в дистанційному форматі.

Вітаємо переможців!

]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації ]]>