Ви тут:

Вже у жовтні ВПО отримають тимчасові квартири в Ужгороді

27-09-2022
Категорія: 

У жовтні частина переселенців, які вимушено евакуювалися до Ужгорода, отримають тимчасове житло в новобудовах. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко на своїй ]]>телеграм-сторінці]]>.

Відповідно до проєкту забезпечення житлом вимушених переселенців, житло будуватимуть на землі державної форми власності з подальшою безоплатною передачею частини квартир державі для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб.

Йдеться про 10% площі, тобто 1000-1200 квадратних метрів житла у відповідних новобудовах.

У першу таку новобудову переселенці зможуть заселитися вже у жовтні.

«Важливо, коли бізнес йде на зустріч людям та державі. Інвестор запропонував частину квадратних метрів житла виділити в будинку, який введуть в експлуатацію вже в жовтні цього року», – зазначив Кирило Тимошенко.

Квартири будуть з ремонтом та умеблюванням – цим займеться управління верховного комісара ООН у справах біженців. Таким чином, жодних коштів з держбюджету на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб не потрібно.

«Ми отримаємо локації для перебування ВПО без залучення державних коштів, які зараз потрібні для Збройних сил», – наголосив заступник керівника Офісу президента.

Такий досвід планують надалі використовувати не лише на Закарпатті, а і в інших регіонах.

 

Джерело: ]]>https://t.me/s/kt20220224]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)