Юні інтелектуали зіграли в «Що? Де? Коли?»

26-05-2021

Минулого тижня у Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася фінальна гра міської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»,  яку провела керівник інтелектуального клубу Ірина Рожанська.

Відкриття міського клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» відбулося 10 років тому з метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу підростаючого покоління у місті, підняття престижу розумово розвиненої особистості, заохочення здобувачів освіти до інтелектуального самовдосконалення, прищеплення їм прагнення здобувати знання, активізації у підлітків азарту до перемоги та спілкування в команді, виявлення найсильніших команд для участі у змаганнях вищого рівня.

Протягом 2020-2021 навчального році відбулося 19 ігор, у яких взяли участь 27 команд від закладів загальної середньої освіти.

До фіналу потрапили команди, які у відбірковому турі отримали перемогу у своїх  групах, а саме: фіналісти молодшої вікової категорії – учні 7-х класів  з підтримкою від батьківської та педагогічної спільноти  СЗШ № 12 та №18;  середньої вікової категорії – учні 8-9-х класів Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум НаУКМА»  і СЗШ № 4;  старшої вікової категорії – учні 10-11-х класів СЗШ № 13 і ССШ № 17.

Фінал  складався  з трьох турів  по 12 різнотематичних запитань, які стосувалися різних сфер діяльності людини, історії, географії, біології тощо.

Була традиційна «чорна скринька».

За перебігом гри слідкувало журі, до складу якого увійшли: головний спеціаліст Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Наталія Гаввіна, завідувачі  відділами СМ ЦДЮТ Ніна Буряк та Ірина Микитченко.

У підсумку найбільшу кількість правильних відповідей  дала команда ССШ № 17. Вона і  здобула перемогу. ІІ місце посіла команда СЗШ № 4, ІІІ місце здобули знавці СЗШ № 12.

Учасників фіналу  відзначено грамотами та цінними подарунками. Команда - переможець також отримала  перехідний кубок «Бронзова сова», іменні сертифікати та символічні медалі.

]]>http://sevgoroo.at.ua/index/novini/0-25]]>

Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА