«За все, що маю, дякую тобі!» - до Дня матері у Сєвєродонецьку відбулися дитячі розваги, концерт, нагородження та запуск світломузичного фонтану

07-05-2021

7 травня у Сєвєродонецьку на площі біля міського Палацу культури до Дня матері відбулася низка святкових заходів – дитяча розважальна програма, святковий концерт, нагородження багатодітних матусь та запуск головного міського світломузичного фонтану.

День матері одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас родом з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє, і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Мама відіграє у житті кожної людини величезну роль. Мама – це наша найперша підтримка і опора!

Ще на початку ХХ століття – в далекому 1914 році - для шанування всіх мам в Сполучених Штатах Америки другу неділю травня було оголошено національним святом матерів. У цей день заведено вітати і робити подарунки всім мамам і вагітним жінкам. Свято наскільки всім припало до вподоби, що сьогодні його відзначають в понад 40-ка країнах світу. В Україні та більшості інших країн День матері по традиції продовжують святкувати у другу неділю травня.

У Сєвєродонецьку з нагоди Дня матері в другій половині дня 7 травня на площі перед міським Палацом культури зібралось чимало матерів, дітей, батьків, бабусь та пересічних городян і гостей міста. Для малечі та підлітків Центром дитячої та юнацької творчості були влаштовані цікаві розважальні заходи.

По завершенню дитячої розважальної програми розпочався святковий концерт, присвячений теплу і ніжності маминих рук під назвою «За все, що маю, дякую тобі!», яку підготували творчі колективи міського Палацу культури та Дитячої музичної школи №1.

Відвідав свято і керівник Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Олександр Стрюк. «Доброго дня, шановні! Сьогодні ми зібралися напередодні дуже приємного свята – Дня матері. Мати – це для всіх видатна особистість, пам’ять про яку ми несемо через все своє життя. Це любов, ласка, турбота. Тож ми зібралися, щоб вшанувати всіх наших мам, а також привітати та висловити слова вдячності тим матерям, які здійснили насправді подвиг, і виховують по декілька дітей – наших багатодітних матерів», - звернувся до присутніх Олександр Сергійович.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей та з нагоди відзначення Дня матері він вручив грамоти і подарунки від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації багатодітним мамам: Анастасії Левіній, Юлії Самойленко, Інні Плутенко, Єлизаветі Прокопенко, Наталії Антипіній, Анастасії Полтавець, Інні Родівіловій, Ользі Андрєєвій та Ксенії Гололобовій.

Завершальним святковим акордом та бажаним подарунком не тільки для матерів, а і для всіх мешканців та гостей Сєвєродонецька став запуск центрального світломузичного фонтану.

Упродовж свята для всіх бажаючих була відкрита виставка майстрів народного мистецтва «Зроблено з любов’ю» та виставка картин учнів і викладачів Сєвєродонецько дитячої художньої школи.

Средняя: 4.2 (5 оценок)