Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

12-11-2021

12 листопада відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді під головуванням заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олега Кузьмінова.

Розглядався на засіданні проєкт регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 2023 року на території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області. Код згідно з КАТОТТГ: UA44120110000010163».

Доповідав з цього питання заступник начальника відділу земельних відносин управління землеустрою, містобудування та архітектури Іван Пасічник. Він зауважив, що при підготовці проєкту Розпорядження відділом земельних відносин управлінням землеустрою, містобудування та архітектури проведено аналіз ставок та пільг, які діяли на окремих старостинських округах та безпосередньо на території м. Сєвєродонецька. Він звернув увагу, що запропонований проєкт документа буде діяти на всій території Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Даним Розпорядженням передбачено встановлення:

1) ставок земельного податку згідно з ]]>додатком 1]]>;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб згідно з ]]>додатком 2]]>.

Ставки та пільги із сплати земельного податку встановлюються на необмежений термін (до ухвалення нового розпорядження) та вводяться в дію з 01 січня 2023 року.

За результатами обговорення члени Координаційної ради прийняли обговорюваний проєкт за основу з подальшим його винесенням на розгляд Постійної комісії з вивчення та надання висновків про відповідність регуляторного акту вимогам законодавства та погодженням до Державною регуляторною службою України.