Завдяки СБУ 13 років за ґратами проведе зрадник, який «продався» ворогу за автомобіль

09-03-2023

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного російського агента, який проводив розвідувально-підривну діяльність на східному фронті.

За вказівками агресора він здійснював приховане візуальне спостереження та фотофіксацію місць розташування та переміщення підрозділів Сил оброни.

Насамперед ворога цікавили точні координати позицій українських військ в районі Сєвєродонецька.

У подальшому окупанти використовували цю інформацію для прицільних ракетних ударів по військових об’єктах ЗСУ.

За таку «співпрацю» загарбники обіцяли своєму агенту автомобіль, який вони викрали у місцевого жителя.

Втім, отримати автівку зловмиснику так і не вдалось. Співробітники СБУ та військові затримали ворожого поплічника у результаті спецоперації у березні минулого року.

За матеріалами Служби безпеки суд призначив йому 13 років позбавлення волі.

Як свідчать дані слідства, зловмисником є мешканець Сєвєродонецька. На початку повномасштабного вторгнення він був завербований представником розвідки російських окупаційних військ, який воював у складі 2-го армійського корпусу південного військового округу зс рф.

Для комунікації з «куратором» агент використовував заздалегідь відпрацьовані анонімні месенджери.

На підставі зібраних доказів суд визнав фігуранта винним за ч. 1. ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Розслідування проводили співробітники СБУ Донецької та Луганської областей спільно з підрозділами ЗСУ та Національної поліції за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Джерело: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid0JiTFuLB6sE7UH1Q...]]>