Ви тут:

Жителі Луганщини в Одесі можуть отримати гуманітарну та правову допомогу

07-11-2022
Категорія: 

Жителі нашої області, які мешкають на Одещині, можуть звернутися до Координаційного центру допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, розташованого в Одесі по вулиці Катерининська, 32, - повідомляють в Луганській обласній військовій адміністрації.

Крім гуманітарної допомоги, інформаційних та консультативних послуг, там можна отримати правову допомогу, роз’яснення з правових питань, допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Безоплатну первинну правову допомогу надають фахівці Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської обласної державної адміністрації.

Свої питання луганчани можуть поставити з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 особисто за адресою розміщення Координаційного центру, по телефону або надіслати електронною поштою.

Телефони «гарячої лінії»: 099 013 20 26, 063 425 86 90.

E-mail: Odess-koordatukr [dot] net

Для отримання безоплатної правової допомоги звертайтеся у зручний для вас час на адресу управління: lawdeplodaatukr [dot] net.

Зареєструватися на отримання гуманітарної допомоги можна, заповнивши Googleформу: ]]>https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfjrvVJOP7uBH.../viewform]]>

 

Джерело: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0e6GMrZfiWMrHrmT7sgHt8T5gGii3...]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)