Зустріч з мешканцями Борівського старостинського округу

25-05-2021

25 травня 2021 р. перший заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ігор Робочий та заступник керівника Тетяна Верховська зустрілись з мешканцями Борівського.

Ремонт вуличних доріг, як завжди, актуальний. Після завершення тендерних процедур розпочнеться поточний ремонт, розповів перший заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ігор Робочий та додав, що для вивезення сміття мешканцям необхідно укласти договори з КП «СКС», а для громад закуповуються контейнери для крупногабаритного сміття.

Тетяна Верховська підкреслила: «Щоб вирішувати проблеми на місцях, громадам потрібно тісно співпрацювати. Тому поставлені запитання по проблемах будуть вирішуватися владою спільно з вашою старостою Лідією Афанас’євою».

Обсудили питання бюджетування громади: якщо раніше Борівське мало власний бюджет і фінпідтримку міста, то тепер гроші розподілятимуться пропорційно на приєднані громади з урахуванням території та населення. Фінансування Борівського старостинського округу може збільшитися втричі.

Активно обговорювали участь у Громадському бюджеті. Тим більше, що минулорічний реалізований проект з капітального ремонту  спортивної зали у школі був успішним. І на сьогоднішній день мешканцем подано ще один проект з освітлення вулиці Колгоспної.

Скаржилися на якість питної води. Сім’ї з маленькими дітьми готові купляти воду за власний кошт, але існуючі міські фірми відмовляються її довозити. Навіть за гроші.

Багато занепокоєння викликає у пенсіонерів скасування розвезення пенсій Укропоштою – отримувати в Сєвєродонецьку через банкомат більшості неможливо за станом здоров’я, та ще й сплатити за проїзд.

Відвідали Борівський ФАП. Лікарня обладнана всім необхідним, але необхідно відпрацювати питання щодо організації надання медичних послуг, яких не вистачає.

Ці та інші питання, які піднімали мешканці Борівського старостинського округу будуть вирішуватися Сєвєродонецькою міською ВЦА.

Регулярно до селищ Сєвєродонецької МТГ виїжджає мобільний ЦНАП з відповідними фахівцями, щоб надати адміністративні послуги безпосередньо на місці. Мешканці ще з зими оцінили сервіс і активно ним користуються.

Средняя: 5 (2 оценок)