Звернення керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди Дня Гідності та Свободи

21-11-2022

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сьогодні ми разом всією Україною відзначаємо День Гідності та Свободи!

Заради Гідності та Свободи наш народ, не шкодуючи свого життя, боронить рідну землю від російських загарбників, відстоюючи своє право на справедливість, самовизначення та власну ідентичність.

Дух патріотизму об’єднує мешканців України різних національностей. Наш мужній, сильний і духовно багатий народ обов’язково вистоїть і в цих випробуваннях – ми неодмінно переможемо та відродимо Сєвєродонецьк, Луганщину та Україну – в цьому наша віра міцна й непохитна.

Нам є чим пишатися перед вільним та демократичним світом, і сьогодні ми як ніколи відчуваємо гордість за нашу державу. Україна стала синонімом Гідності та Свободи.

Наш народ бореться не заради ненависті до загарбника, а через любов до України, наших дітей, рідних та близьких, заради їхніх усмішок, щастя і благополуччя.

Вічна подяка захисникам української землі та світла пам’ять загиблим!

Бажаю усім нам перемоги, миру та непереборної віри у світле майбутнє України!

Слава Україні!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк

Средняя: 5 (6 оценок)