Звернення керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди Дня захисників і захисниць України

14-10-2022

Шановні наші Герої – захисники та захисниці України!

Прийміть привітання з Днем захисників і захисниць України та слова щирої вдячності, поваги, любові й пошани від Сєвєродонецької міської територіальної громади! Ми, мешканці Луганської області, яку називають Світанком України – в спокінвічному та неоплатному боргу перед Вами.

Адже це Ви, не вагаючись, героїчно стали на захист нашої з Вами української землі. Ви пожертвували всім заради незалежності та територіальної цілісності України та свободи її народу. Саме Ви героїчно боронили більше чотирьох місяців Сєвєродонецьк та інші населені пункти нашої громади від підлого та підступного агресора – держави-теророста - російської федерації.

Ви вистояли, але російські загарбники не маючи сил захопити Сєвєродонецьк та навколишні населені пункти – артилерійським, мінометним та авіаційним бомбодуванням знищували їх.

Увесь цей час ми були разом. Ми на власні очі бачили як російські терористи не жаліли нікого і нічого. Їхня людиноненависницька нацистська тактика – винищення та геноцид населення мала на меті нас залякати та здатися.

Але Ви не лякалися і не здавалися – чим підтримували і надихали й нас. Поруч з Вами – нашими захисниками – ми заряджалися Вашою енергетикою, вірою та героїзмом. Це Ви, захищаючи і боронячи мирне населення, допомагали нам в евакуації мирного населення, ділилися транспортом і паливом, коли це було екстренно необхідно, спасали з під завалів городян. А ми в свою чергу гордилися і пишалися Вами та віддавли найкраще що мали. Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація разом з обласною владою організувала швидке направлення Вам всього, що надходило та що мали самі: обладнання, продуктів харчування, побутових речей, транспорту, запчастин для нього та палива.

Я, як і всі свободолюбиві мешканці нашої сєвєродонецької громади, вдячний кожному захиснику і захисниці України за Ваш Подвиг, Вашу звитягу та Вашу любов до рідної землі. Ми щиро вдячні Вам за героїчну оборону Сєвєродонецька!

Особлива подяка безпосереднім захисникам Сєвєродонецької громади - командуванню та воїнам 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Збройних Сил України, 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка та батальйонно тактичним групам Національної Гвардії України.

Вам вдячна абсолютна більшість сєвєродончан, які не скорилися російським загарбникам та евакуювавшись на підконтрольну українській владі територію, продовжують вірити у Вас та робити все можливе і неможливе заради нашої спільної з Вами ПЕРЕМОГИ!

Ми всі віримо, що Сєвєродонецьк, Луганська область та всі захоплені російськими загарбниками території України будуть обов’язково звільнені, а російська федерація, як держава-терорист, отримає заслужене покарання.

Вічна пам’ять загиблим за Україну!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!