Звернення керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка

22-07-2022

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сьогодні ми з Вами відзначаємо важливу та незабутню подію – 22 липня 2014 року Сєвєродонецьк було звільнено від російської збройно-терористичної окупації.

Ми всі пам’ятаємо, як вісім років тому в Україну вторглися російські загарбники. Вони підступно, по-підлому, окупували АР Крим і частину Луганської та Донецької областей. Серед захоплених територій опинився і Сєвєродонецьк та навколишні населені пункти.

З травня по липень 2014 року сєвєродончани під окупацією російських терористів відчули всі принади «руZZкого міра» – безчинства, безправ’я, злодійства, безкультур’я та свавілля.

22 липня 2014 року Сєвєродонецьк було звільнено від загарбника завдяки нашим героям-захисникам - військовослужбовцям Збройних сил України, Національній гвардії України та добробатам - на території міської територіальної громади запанували мир та спокій.

«Живіть спокійно, місто звільнене!» - звернувся тоді до сєвєродончан генерал-майор Національної гвардії України Олександр Радієвський, який був одним з керівників операції зі звільнення Сєвєродонецька.

Але 24 лютого цього року російські окупанти розпочали повномасштабне збройне вторгнення в Україну та винищення і тотальний геноцид її громадян.

Швидке захоплення України, а особливо всієї Луганщини, було у ворога в пріоритеті, але наші воїни-захисники зламали загарбницькі плани – вони чотири місяці тримали героїчну оборону Сєвєродонецька від російських терористів, які зі всіх видів зброї знищували місто та його інфраструктуру.

Внаслідок завойовницької рашистської агресії Сєвєродонецьк сьогодні окупований, зруйнований та знелюднілий. Але Сєвєродонецьк завдяки українським патріотам, якими є абсолютна більшість мешканців нашої громади, не зломлений і нескорений!

Я дякую кожному захиснику України за нищення ворога і героїчну оборону Сєвєродонецька, Луганщини та України! Ми наповнені звитягою і рішучістю - наш народ завжди перемагав та звільняв Україну від загарбників!

Також я дякую кожному мешканцю Сєвєродонецької міської територіальної громади за віру та впевненість, що Україна обов’язково знищить окупантів, а Сєвєродонецьк буде звільнено і відновлено, як і всі захоплені ворогом території!

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ГЕРОЯМ!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Средняя: 5 (6 оценок)