5 учням закладів освіти Сєвєродонецької МТГ - переможцям і призерам Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів виплачено заохочення

20-03-2024

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк затвердив Положення про порядок матеріального заохочення учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади у 2024 році.

Згідно з Порядком матеріальне заохочення виплачується учням (вихованцям), місце проживання яких зареєстроване у Сєвєродонецькій територіальній громаді та які навчаються у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Сєвєродонецької МТГ, а також стали переможцями та призерами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, змагань, акцій тощо, що проводяться за напрямками позашкільної освіти, виховної роботи.

Наразі вже 5 таких учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади, отримали з міського бюджету заохочення на загальну суму 5000 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garyachih-liniy-uszn-sievierodoneckoyi-miskoyi-va

Світлина ілюстративна

За даними Управління соціального захисту населення СМВА