До уваги батьків! Проводиться визначення потреби в послугах оздоровлення дітей Сєвєродонецької громади в Артеку

25-04-2024

До уваги батьків!

Проводиться визначення потреби в послугах оздоровлення та відпочинку дітей Сєвєродонецької міської територіальної громади віком від 7 до 18 років в Міжнародному дитячому центрі «Артек»

З метою визначення кількості дітей віком від 7 до 18 років, які потребують послуг оздоровлення та відпочинку в МДЦ «Артек», розташованих за адресами: с. Березник, Свалявський район, Закарпатська область та Пуща-Водиця, м. Київ, Сєвєродонецькою міською ВА запроваджено гугл-форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/Ksy78Z4abneiGVkb8]]> .

Розподіл путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» здійснюється відповідно до Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого ]]>наказом Мінсоцполітики від 02.06.2020 № 359.]]>

Управління соцзахисту населення СМВА