Ви тут:

Міноборони затвердило курс на залучення і утримання людського капіталу в Силах оборони

20-05-2024
Категорія: 

]]>Вперше в Україні з’явився стратегічний документ на міністерському рівні, який  кардинально змінює підхід держави до людини в Силах оборони та націлений на виконання вимог взаємосумісності з НАТО у цій сфері.]]>

Новою політикою закладаються  основи людиноцентричної системи управління персоналом та розвитку управлінської культури у силах оборони.

Вона створює глобальну систему, починаючи від формування оборонної свідомості та реформи соціальної сфери та ветеранської політики, закінчуючи якісними змінами грошового забезпечення та оновленою системою охорони здоров’я.  

«Робота над формуванням політики розпочалася восени минулого року. Ми використали найкращий досвід західних партнерів, адаптуючи його під українські реалії. Над політикою працювали спеціалісти з комітету з питань кадрового менеджменту Міністерства оборони, стратегічні радники НАТО та представники громадського сектору. Щиро вдячна всім залученим до цієї важливої роботи. Реалізація цієї політики змінить українське військо, зробить його ефективнішим та сучасним» - наголосила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

Ознайомитися з документом можна за цим посиланням: ]]>https://www.mil.gov.ua/content/27302024/POLITIKA_zaluchennya_rozvitku_ta_utrimannya_lyudskogo_kapitalu_v_silah_oboroni140524.pdf]]>

 

Міністерство оборони України

]]>https://www.mil.gov.ua/news/2024/05/20/minoboroni-zatverdilo-kurs-na-zal...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет