Ви тут:

МОН запрошує учнів 8–11 класів на всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни

20-05-2024
Категорія: 

]]>21 травня о 16:00 за ініціативою CRDF Global в Україні та за підтримки Державного департаменту США відбудеться всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни для учнів 8–11 класів.]]>

МОН разом зі Всеукраїнською школою онлайн та ГО «Освіторія» долучилися до ініціативи з метою підвищити обізнаність молоді про правила безпечної поведінки в інтернеті.

Онлайн-урок транслюватимуть на ютуб-каналі Всеукраїнської школи онлайн. Трансляція буде доступною ]]>за покликанням]]>. До участі долучаться школярі зі всієї України. Під час уроку провідний кіберексперт Єгор Аушев розповість, як створювати надійні паролі, розпізнавати шкідливі покликання та підʼєднуватися до Wi-Fi безпечно.

До матеріалів заняття входить:

  • інформативний відеоурок;
  • освітні матеріали та завдання з кібергігієни;
  • нотатка із правилами, доступна для друку або зберігання в шкільних чатах.

«Безпека — базова потреба кожної людини. Ми дбаємо про нашу фізичну безпеку та намагаємося піклуватися про ментальне здоров’я в умовах війни. Водночас у світі технологій нам варто не забувати і про цифрову безпеку. Особливо, коли йдеться про дітей. Обмежити доступ дітей до соціальних мереж та інтернету загалом практично неможливо і не варто, якщо навчити їх базових правил особистої кібергігієни», — зазначив заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

Захід реалізується в межах всеукраїнської освітньо-інформаційної кампанії з підвищення обізнаності населення щодо кіберзагроз, яку проводить CRDF Global за підтримки Держдепу США та сприяння РНБО України, НКЦК та МОН України.

«Сьогодні гаджети є невіддільною частиною життя та особистості школяра. Тому надзвичайно важливо розуміти та знати не лише, як відстоювати особисті кордони в реальному житті, а й піклуватися про свою безпеку в онлайн-просторі. Для того, щоб підлітки в легкій та короткій формі могли засвоїти головні правила кібергігієни, ми і створили наш освітньо-розважальний відеоурок», — зазначає Регіональний директор CRDF Global Михайло Верич.

Запрошуємо педагогів, батьків та всіх охочих учнів 8–11 класів приєднатися до цієї важливої ініціативи задля підвищення рівня кібербезпеки молоді.

Всеукраїнська освітньо-інформаційна кампанія з підвищення рівня обізнаності населення України щодо кіберзагроз та основних правил кібергігієни реалізується Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні за підтримки Державного департаменту США, сприяння РНБО України, НКЦК та МОН України, а також інформаційної підтримки Всеукраїнської школи онлайн, ГС «Освіторія» та «Київ Цифровий».

 

Міністерство освіти і науки України

]]>https://mon.gov.ua/news/mon-zaproshuie-uchniv-811klasiv-na-vseukrainskyi...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет