Письменниця із Сєвєродонецька Світлана Талан отримала подяку від Інституту права Львівського дерхавного університету внутрішніх справ

20-04-2024

Почесний громадянин Сєвєродонецька, володарка відзнаки «Золотий письменник України», відома в нашій країні та за її межами літераторка Світлана Талан нещодавно провела творчу зустріч зі студентсько-викладацькою спільнотою Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ.

Під час зустрічі Світлана Олегівна розповіла про свій творчий шлях та процес створення текстів. Вона поділилась історією написання свого першого роману «Коли ти поруч» та усіма складнощами, які їй довелося здолати, аби книга побачила світ.

]]>]]>

У незалежному опитуванні та голосуванні твори письменниці «Коли ти поруч», «Розколоте небо» та «Оголений нерв» - серед тридцяти кращих українських видань останнього десятиліття. А роман «Букет улюблених квітів» посів почесне місце серед бестселерів українською мовою.

Світлана Талан поділилася спогадами із 2014-го року та розповіла про своє життя у Сєверодонецьку.

]]>]]>

«Під час бойових дій я не ховалася у підвалі. Я сідала читати молитву і тремтливими руками починала набирати текст. Записувала усе, що відчувала у цей час, усе, що відбувалося навколо. Я розуміла, що згодом моя свідомість може викривити спогади, а для мене було важливим занотувати цю історію, яка твориться на наших очах», - зазначила письменниця.

Хлопці та дівчата дізнались про волонтерські поїздки та всеукраїнські акції зі збору книжок для бійців, які започаткувала Світлана Талан.

«Ця зустріч із письменницею додала мені натхнення та мотивації. Приємно поринути у творчу атмосферу та дізнатися про життєвий шлях відомої авторки», - поділилася враженнями про захід студентка Інституту права Богдана Ониськів.

За формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, за творчість та мудрість, яку Світлана Олегівна вкладає у свої твори та несе у світ, нашій землячці вручили Подяку Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ.

За інформацією: Львівський державний університет внутрішніх справ - ]]>https://www.lvduvs.edu.ua/uk/new-ua/vykhovantsi-lvduvs-zustrilysia-z-vid...]]>

Дякуємо за світлини з особистої сторінки пані Світлани Талан - ]]>https://www.facebook.com/svetlana.talan.7/]]>

Матеріали по темі:

]]>Почесний громадянин міста Сєвєродонецька та володарка відзнаки «Золотий письменник України» Світлана Талан пропонує написати спільну художню книгу про місто]]>

]]>Вітаємо письменницю із Сєвєродонецька Світлану Талан з новим досягненням!]]>

]]>Золота письменниця України із Сєвєродонецька Світлана Талан презентувала нову книжку «Її вишиване життя»]]>

]]>Володарка відзнаки «Золотий письменник України» та Почесний громадянин Сєвєродонецька Світлана Талан: "Зараз у кожного українця має бути свій фронт"]]>

]]>Золотий письменник України: 12 років тому у Сєвєродонецьку відбулася презентація першого роману Світлани Талан]]>

]]>“Наше місто має магічну силу любові” - письменниця Світлана Талан закликала сєвєродончан до спільного написання книги спогадів]]>

]]>Новий роман "Душа Ніколь" від Світлани Талан - рекомендує Сєвєродонецька міська публічна бібліотека]]>

]]>Світлана Талан про нову книгу: "Казкові герої Чорник і Білик якось мені наснилися"]]>

Средняя: 5 (2 оценок)