Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 20.05.2024

20-05-2024
Категорія: 

«Ворожі обстріли Невського і навколишніх сіл, на жаль, стали регулярністю. Майже щодня ми маємо руйнування житлової забудови. Вчора було влучання у ще два пошкоджених раніше будинки та інші споруди. Є влучання у Макіївці. Також противник відкривав вогонь по Стельмахівці, Куземівці та Новолюбівці», - поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

На фронті росіяни сконцентрували атакуючі зусилля біля Стельмахівки на Куп’янському напрямку та поблизу Білогорівки на Сіверському.

У свою чергу, на Лиманському напрямку українські воїни тримали ворога під вогневим контролем, мали успіх на окремих ділянках. Окупанти завдали авіаційних ударів по Серебрянського лісу.

На Сіверському напрямку противник здійснив 23 спроби вклинитися в нашу оборону. Намагався зробити прорив в районі Білогорівки, де атакував 17 разів. Успіху не мав і зазнав значних втрат, а саме: 53 особи вбитими та пораненими, 14 одиниць озброєння та військової техніки. Із них: два танки, 11 бойових броньованих машин та ще один засіб РЕБ.

У навчальних закладах на тимчасово окупованих територіях ввели предмет «Моральні основи сімейного життя», під час якого дітям розповідають про так звані «російські цінності».

Школярам нав’язують стереотипи щодо важливості чоловікові загинути на війні, а жінці – народити нових солдат. Пропаганда з дитинства.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02pXfZLzmYqL5jtzSjtgWrWiLHs4J...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет