Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 20.09.2025

20-09-2025
Категорія: 

«26 БпЛА та FPV-дронів спрямували окупанти по позиціях українських Захисників уздовж лінії бойового зіткнення у смузі нашої відповідальності. 10 разів залучали артилерійські установки. Влаштували 15 штурмів на Лиманській ділянці фронту. Дев’ять разів атакували на Сіверській», – поінформував Олексій Харченко, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Останні півроку росіяни регулярно призупиняли водопостачання до Алчевська, Кадіївки, Брянки та населених пунктів, що розташовані поряд. Заявляли, нібито, про масштабну заміну водогонів. Втім, питної води в цих містах немає й зараз, бо сталася чергова аварія на магістральному водоводі. Без води залишилися близько 250 тисяч осіб.

Цифровий лікнеп організували окупанти для школярів Сіверськодонецька. У так званому «міністерстві цифрової трансформації лнр» кажуть, що навчали дітей цифровій грамотності та кібербезпеці. Щоправда, забули зазначити, що в місті вже протягом тривалого часу відсутній інтернет. Тому заняття з кібербезпеки щодо методів протидії шахраям провели лише в усній формі – без практики.

]]>https://lova.gov.ua/oda/press/news/bez-vody-zalyshylysya-250-tysyach-zhy...]]>





Рейтинг: 
Голосов пока нет