Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 26.05.2024

26-05-2024

«Під вогнем реактивної артилерії опинилися Новолюбівка і Невське. Від залпів ствольної артилерії та мінометів постраждали Греківка, Макіївка та Куземівка. Також ворог активно застосовує авіацію. Зокрема, в районі Стельмахівки ним скинуто чотири КАБи. Поблизу Райгородки завдано ураження некерованими авіаційними ракетами», – каже Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

На Куп’янському напрямку росіяни атакували поблизу М’ясожарівки, Новоєгорівки, Невського. Загальні втрати противника протягом доби на цьому напрямку склали 47 осіб. Знищено ворожі МТЛБ, дві одиниці автомобільної техніки, станцію спостереження «Муром-П» та два склади боєприпасів. Також пошкоджені два танки та одна бойова машина піхоти.

У Серебрянському лісі втрат позицій не допущено.

Напруженою ситуація залишається в районі Білогорівки, де ворог намагається вклинитися в нашу оборону. Водночас українськими захисниками проведено ряд заходів щодо посилення позицій.

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02DtFUvt37w8ZXgdiTcRpkoCiLooa...]]>