Ще понад 150 тис. грн матеріальної допомоги з бюджету громади виплачено мешканцям Сєвєродонецької МТГ

21-03-2024

Минулого тижня виплачено одноразову грошову допомогу ще 47 особам, які опинились в складних життєвих обставинах, на загальну суму 158 000 грн.

Така допомога мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах, передбачена заходами Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік.

У ]]>Порядку ]]>зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: ]]>https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garyachih-liniy-uszn-sievierodoneckoyi-miskoyi-va]]>

За даними Управління соціального захисту населення СМВА