Сєвєродонецькі лікарі з КНП "Консультативно-діагностичний центр" продовжують виїзні огляди населення на Дніпропетровщині

10-04-2024

Щотижня у березні мобільні бригади лікарів ]]>КНП "Консультативно-діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> виїжджали до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпрі та у віддалених сільських місцевостях Дніпропетровської області.

Усього за 7 виїзних прийомів оглянуто 136 пацієнтів, з них 31 дитина. По одному з виїзних прийомів у Кам’янському та Дніпрі у березні здійснювався виключно дитячими лікарями. Прийом вели педіатр, отоларинголог, кардіоревматолог, невролог, психіатр, ортопед-травматолог, лікар ЕКГ.

Серед населених пунктів, де здійснювали виїзний огляд лікарі: м. Кам’янське, с. Новотарівка, м. Кривий Ріг.

У пацієнтів була можливість звернутись до офтальмолога, кардіолога, невролога, ортопеда-травматолога, психіатра, дерматолога.