Ви тут:

Сєвєродонецькі підводники вибороли купу медалей на трьох Чемпіонатах України

10-06-2024
Категорія: 

Одразу три Чемпіонати України з підводного спорту пройшли у період з 13 травня по 01 червня у м. Бровари (Київська обл.) у басейні "Купава": 

  • Чемпіонат України з плавання в ластах серед юнаків та дівчат до 18 років,
  • Чемпіонат України з підводного орієнтування у басейні,
  • Чемпіонат України з плавання в ластах серед дорослих.

Сім вихованців сєвєродонецької ДЮСШ ВВС "Садко" представляли команду Луганської області на цих змаганнях. Незважаючи на всі складнощі підготовки до цих змагань, сєвєродончани успішно виступили на всіх трьох Чемпіонатах і вибороли купу медалей.

Найбільшого успіху досягла майстер спорту України Маргарита Ляпка. Так, на Чеміонаті України (юнаки) вона здобула "золото" на дистанції 200 м підводне плавання з аквалангом, "срібло" на 400 м з аквалангом та дві бронзові нагороди на дистанціях 50 м пірнання та 100 м підводне плавання.

Також Маргарита успішно виступила на Чемпіонаті України з підводного орієнтування у басейні. Вона стала абсолютною чемпіонкою, вигравши всі дистанції цих змагань - "М-курс" та "5 буїв".

На цьому ж Чемпіонаті з підводного орієнтування Заслужений майстер спорту Олександр Золотов був другим на дистанції "5 буїв" та виборов бронзову нагороду на дистанції "М-курс".

Майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко на Чемпіонаті України з плавання у ластах (дорослі) виборов бронзову медаль на дистанції 200 м плавання в біластах.

Інші спортсмени Луганщини також показали гарні результати. Майстер спорту Дмитро Серебряков був двічі четвертим на Чемпіонаті України з підводного орієнтування та посів четверте місце на дистанції 1500 м плавання у ластах та п'яте на 400 м плавання у біластах. КМС Гліб Корнілов став п'ятим на дистанціях "5 буїв" та "М-курс" на Чемпіонаті з підводного орієнтування і посів четверте місце на дистанції 50 м плавання в ластах, п'ятим - на 50 м пірнання на юнацькому Чемпіонаті України з плавання в ластах.

Підготували спортсменів тренера ДЮСШ ВВС "Садко" – Золотов О.Ю., Ковальчук О.Ф., Полчанова Т.А. та Ковальчук О.В.

За підсумками цих Чемпіонатів сформовано національну збірну команду України, до складу якої увійшли й спортсмени-підводники з Луганщини:

  • Маргарита Ляпка виступатиме на Чемпіонаті Європи серед юнаків, який відбудеться з 27 по 31 червня у Клайпеді (Литва).
  • Олександр Золотов, Дмитро Серебряков та Маргарита Ляпка візьмуть участь у Чемпіонаті Європи з підводного орієнтування, який відбудеться у Берліні (Німеччина) з 31.08 до 06.09.

Бажаємо спортсменам гарної підготовки до майбутніх стартів!

Дякуємо нашим захисникам за можливість тренуватися, змагатися та захищати честь України на міжнародній арені!

 

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02yvaEcYgnX89PmPH...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)