Сєвєродонецький ЦНАП: Наразі надається 26 адмінпослуг та планується їх збільшення

22-01-2024

Центр надання адміністративних послуг нашої громади тимчасово розміщений у Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації м. Дніпра (просп. Калнишевського, 27-К).

Як зазначає начальник Управління адміністративних послуг Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олена Єлісєєва, також адміністратори ЦНАПу здійснюють прийом заявників на віддалених робочих місцях:

- м.Тернопіль вул. Грушевського, буд. 5-А (Гуманітарний хаб Сєвєродонецької  міської ВА);

- м.Рівне, вул. Гайдамацька, 2-В (Гуманітариний хаб Біловодської селищної ВА);

- м.Харків, вул. Данилевського, буд. 28 (Гуманітарний хаб Нижньодуванської селищної ВА);

- м.Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3 (Гуманітарний хаб Гірської міської ВА);

- м.Кропивницький, вул.Дарвіна, 25 (Гуманітарний хаб Щастинської районної ВА).

Наразі в Сєвєродонецькому ЦНАПі можна отримати 26 адміністративних послуг, з них:

- 2 адміністративні послуги Сєвєродонецької МВА;

- 3 адміністративні послуги Управління адміністративних послуг СМВА;

- 2 адміністративні послуги УЖКГ;

- 9 адміністративних послуг УСЗН;

- 1 адміністративна послуга Управління освіти;

- 9 адміністративних послуг Мінветеранів.

В цьому році планується збільшення їх кількості.

У березні-грудні 2023 року через Сєвєродонецький ЦНАП було надано 2780 адміністративні послуги (2452 – ЦНАП, 328 – ВРМ), а саме:

- оброблено 1410 заяв з внесення інформації до реєстру пошкодженого та знищеного майна;

- надано 193 витяги про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- знято з реєстрації місця проживання осіб у зв’язку зі смертю на підставі повідомлення ДМС – 54 осіб;

- сформовано за особистими зверненнями громадян адміністраторами ЦНАП 97 повідомлення для внесення пошкодженого/зруйнованого майна до Єдиного порталу державних послуг ДІЯ (від формування КЕП, електронної пошти й до подачі заяви в Дії) та до РПЗМ;

- прийнято 63 заяви про надання грошової допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади  в межах Комплексної цільової програми «Турбота».

Також протягом 2023 року було надано 4316 консультацій (3588 - ЦНАП, 728 – ВРМ).

Слід зазначити, що на початку минулого року була підписана Угода про співробітництво з Головним Управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області. В межах цієї співпраці щотижня з середи по п’ятницю у ЦНАП мешканці можуть отримати консультацію фахівця Сєвєродонецького відділу ГУ ПФУ в Луганській області з питань пенсійного забезпечення. За звітний період їх надано 444.

Крім того, у ЦНАПі мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади представниками Управління соціального захисту населення надано 312 консультацій та Управління житлово-комунального господарства – 83.