Сім виїзних оглядів населення на Дніпропетровщині здійснили у лютому сєвєродонецькі лікарі з КНП "Консультативно-діагностичний центр"

14-03-2024

Щотижня у лютому мобільні бригади лікарів]]> КНП "Консультативно-діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> виїжджали до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпрі та у віддалених сільських місцевостях Дніпропетровської області.

Усього за сім виїзних прийомів оглянуто 163 пацієнтів, з них 21 дитина. Один з виїзних прийомів у Кам’янському у лютому здійснювався виключно дитячими лікарями. Прийом вели кардіоревматолог, травматолог-ортопед, невролог, хірург, медсестра ЕКГ.

Серед населених пунктів, де здійснювали виїзний огляд лікарі: с. Степове, с. Новотарівка, м. Кам’янське, с. Миколаївка.

У пацієнтів була можливість звернутись до кардіолога, офтальмолога, психіатра, невропатолога, ортопеда-травматолога, уролога. ВПО могли зробити безкоштовно ЕКГ, здати біохімічний аналіз крові, інші лабораторні аналізи.