У Сєвєродонецькій МТГ триває І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

08-04-2024

У Сєвєродонецькій міській територіальній громаді за участю роїв закладів загальної середньої освіти триває І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі –Гра). Учні змагаються в різноманітних конкурсах, демонструючи  знання, вміння та командну роботу.

Координує проведення випробувань та роботу суддівських бригад – Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Наразі підбито підсумки «Комплексного конкурсу з туристсько-спортивної підготовки» для роїв середньої і старшої вікових груп (14.03.2024), конкурсів «Готуймося до таборування»  для роїв молодшої вікової групи (19.03.2024) та «Вогнева підготовка» для роїв старшої вікової групи (03.04.2024).

Журі визначило призерів і переможців по кожному із вищезазначених конкурсів у кожній із трьох вікових груп роїв:

• рій «Східна фортеця» (Гімназія № 14) - І місце;
  • рій «Чайки» (Ліцей «ЮВЕНЕС») - ІІ місце;
  • рій «Шаблі» (Гімназія № 12) - ІІІ місце;
  • рій «Вільні» (Гімназія № 4) - І місце;
  • рій «Соколята» (Гімназія № 10) - ІІ місце;
  • рій «Хоробрі серця» (Гімназія № 5) - ІІ місце.
  • рій «Вільні духом» (Ліцей багатопрофільний) - І та ІІІ місця;
  • рій «Орли» (Ліцей № 1) - І та ІІІ  місця;
  • рій «Нащадки козаків» (Ліцей «ІНІТІУМ»)- два ІІ місця.

Вищезазначені рої нагороджені грамотами Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації.

Висловлюємо слова щирої подяки всім учасникам, батькам, педагогам і бажаємо успіхів у подальших випробуваннях Гри!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1712300224/]]>