Ви тут:

В межах проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ” станом на 23 лютого 2024 року повернено на територію вільної України 67 дітей

29-02-2024
Категорія: 

В межах проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ” станом на 23 лютого 2024 року повернено на територію вільної України 67 дітей, які були переміщені у рф або на непідконтрольні уряду України території.

Під час повномасштабної війни росія перемістила тисячі українських дітей в рф, на підконтрольні їй території України, а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово влаштувала у російські прийомні родини та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною.

Чимало дітей через різні причини опинилися на захоплених росіянами територіях без біологічних батьків, і рф перешкоджає вивезенню цих дітей на вільну територію України для возз’єднання з рідними сім’ями.

 

Команда проєкту працює над:

  • розшуком та поверненням додому українських дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території.
  • створенням ефективного й максимально безпечного алгоритму повернення/вивезення дітей;
  • супроводом сімей після возз'єднання родини, шляхом роботи з ними соціальних працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів.

 

Якщо Ваша дитина стала жертвою переміщення в рф або на непідконтрольну уряду України територію, будь ласка, зверніться до нас за контактами:

 Номер телефону — +380 (50) 015 58 46 

 Facebook сторінка (пишіть у приват) — ]]>Українська мережа за права дитини]]>

 Електронна адреса — ucrn [dot] officeatgmail [dot] com

 

МИ ДОПОМОЖЕМО ПОВЕРНУТИ ВАШУ ДИТИНУ НА ТЕРИТОРІЮ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ.

===

]]> Українська мережа за права дитини]]> в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією ]]>Save the Children in Ukraine]]> реалізує проєкт «ШЛЯХ ДОДОМУ», спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків.

Також нашими партнерами є: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]>]]>Офіс Омбудсмана України, ]]>Благодійний фонд EDUKIDS, ]]>Медійна ініціатива за права людини]]>.

Матеріали, розроблені у рамках проєкту, не обов'язково відображають офіційну позицію Save the Children.

Рейтинг: 
Голосов пока нет