Ви тут:

Грантова підтримка ЄБРР для фінансової підтримки малого та середнього бізнесу

27-02-2019

За інформацією Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – ЄБРР) в Україні продовжує діяти програма грантової та фінансової підтримки малого та середнього бізнесу (далі – МСБ).

У своїй співпраці ЄБРР орієнтований на комплексний підхід і всебічну підтримку МСБ. Грантова програма консалтингових проектів ЄБРР розроблена для того, щоб надати МСБ унікальну можливість для розвитку шляхом залучення кваліфікованих та досвідчених консультантів на умовах часткової компенсації вартості проекту.

У разі зацікавленості суб’єктів господарювання щодо участі у зазначених програмах за відповідними напрямами, необхідно у термін до 04.03.2019р. повідомити Департамент економічного розвитку міської ради (за формою, що додається) на електронну адресу ekonomikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua для подальшої координації взаємодії представників бізнесу та ЄБРР й організації зустрічі для проведення презентації програми грантової та фінансової підтримки МСБ та попереднього обговорення можливих проблемних питань.