Громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації – «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Горького, 18 Г»

16-04-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької МВЦА від 16.04.2021 № 485  21 квітня 2021 року об 14-00 годині в будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань, будуть проведені  громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації – «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Горького, 18 Г» з дотриманням обмежувальних карантинних заходів з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції.

Проєкт детального плану розміщено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» (]]>https://sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>) та в холі будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32.

Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 20.04.2021 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк  (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99) з зазначенням паспортних даних.

Відділ містобудування та архітектури Управління

землеустрою, містобудування та архітектури