Ви тут:

Конкурсний набір учасників до Програми «Сприяння розвиткові інновацій та підприємництва в Україні шляхом навчання українських підприємців-початківців...

24-12-2020

Конкурсний набір учасників до Програми

«Сприяння розвиткові інновацій та підприємництва в Україні шляхом навчання українських підприємців-початківців щодо сталого фінансування (Інновації – Україні)» для молодих підприємців – початківців Харківської, Луганської  та Донецької областей

У лютому – березні 2021 року для підприємців – початківців з Харківської, Луганської та Донецької областей  досвідчені українські і американські тренери з питань розвитку бізнесу проведуть 8 дистанційних (on-line) тренінгів (по 2 години/тренінг) за темами:

1) Механізми фінансування бізнесу.

2) Найкращі практики та моделі фінансування бізнесу.

3) Пітчинг бізнес-концепцій.

4) Підзвітність інвесторам та кредиторам.

5) Засоби забезпечення довгострокового фінансування.

Пріоритетні сектори програми: творчі галузі, інформаційні технології, харчові галузі/громадське харчування; сільське господарство; охорона здоров’я.

Вимоги щодо віку і досвіду кандидатів на участь: молоді підприємці-початківці віком від 21 до 35 років, які започаткували власну справу протягом останніх 18 місяців. Особливо заохочуються до подачі заявок: жінки; молодь з обмеженими можливостями за станом здоров’я; молодь, що проживає у сільській місцевості; демобілізовані військовослужбовці АТО/ООС; внутрішньо переміщені особи; молодь у складних життєвих обставинах.

Тренінг організований Міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. та Харківським громадським центром сприяння приватним ініціативам за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Для реєстрації у Програмі звертатися до координатора заходу в Луганській області Афоніної Ірини, тел. 095-833-90-47, ел. пошта: irina [dot] afonina777atgmail [dot] com, у Харківській та Донецькій області: Галина Овчарова, тел. 0504018821, ел. пошта: galynaovcharovaatgmail [dot] com або заповнити Google-форму  за посиланням: ]]>https://forms.gle/qsMojHHz2wvmVyUaA]]>та за запрошенням координатора надіслати такі документи:

1. Посвідчення особи з зазначенням дати народження.

2. Документи, що посвідчують підприємницький статус, в т.ч. фізичної особи-підприємця.

3. Резюме (перелік особистих досягнень і навичок)

Запрошуємо реєструватися до 25 грудня 2020 року

Управління економічного розвитку