Оголошення про проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку

03-04-2019

Луганською облдержадміністрацією оголошується проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу є сільські, селищні, міські, районні ради, військово-цивільні адміністрації Луганської області, які подали у встановленому Положенням про обласний конкурс проектів місцевого розвитку, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника військово - цивільної адміністрації  від 20.06.2017 №408 (у редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.03.2019 № 201) порядку проект, погоджений рішенням відповідної ради або військово-цивільної адміністрації та уклали договір з ініціаторами проекту на його реалізацію.

Ініціаторами проекту можуть бути органи самоорганізації населення, громадські організації, ОСББ, ініціативні групи громадян, які винесли проект на розгляд Учасника  та взяли на себе зобов’язання залучити до фінансування необхідні кошти в обсязі не менше 5% від його загальної вартості.

Проект має відповідати вимогам, передбаченим Положенням.

Ініціатори проектів подають необхідний перелік документів Учаснику конкурсу  за адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, 3-й поверх, кабінет № 60 або 73, департамент економічного розвитку міської ради.

Контактні дані осіб відповідальних за прийняття проектів:

(06452) 4-22-53 (050) 670-12-74 – Вітченко Ольга Вікторівна energoatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

(06452) 4-52-95 (066) 621-69-89 – Крижня Ріта Григоріївна investatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Інші умови проведення конкурсу: порядок прийняття, розгляду проектів, їх оцінювання, визначення переможців конкурсу, укладення договорів, фінансування тощо містяться у Положенні зі змістом якого можна ознайомитись за посиланням ]]>http://loga.gov.ua/sites/default/files/collections/polozhennya_pro_konkurs_2019.pdf]]>.

Департамент економічного розвитку