13-08-2021

Повідомлення

На виконання вимог ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про оприлюднення на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, ]]>звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування:«Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на період 2021-2027роки»]]>.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника в Сєвєродонецьку міську військово-цивільну адміністрацію за адресою: 93404Луганська область, м.Сєвєродонецьк, б-р. Дружби Народів, 32, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області ]]>https://sed-rada.gov.ua]]>.