ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту «Генеральний план села Воєводівка Сєвєродонецького району Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

15-11-2021

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт містобудівної документації -  «Генеральний план села Воєводівка Сєвєродонецького району Луганської області», розробник - ТОВ «ЛЕКСТАТУС ГРУП» м.Київ.

Проєкт розробляється з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення території села Воєводівка, визначення параметрів розвитку села, розвитку інженерної інфраструктури, визначення межі села.

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище проектних рішень генплану, а також на стан здоров’я населення.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області, яка згідно з Указом Президента України від 19.02.2021 № 62/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Луганській області» та Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» виконує повноваження Сєвєродонецької міської ради.  Юридична адреса: 93404, Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-56.

3. Процедура громадського обговорення.

а) Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки була оприлюднена на сайті Сєвєродонецької міської ВЦА - 25.08.2021, повідомлення про оприлюднення заяви було розміщено в газеті «Анонс-ТВ» - 25.08.2021.

Проєкт містобудівної документації: «Генеральний план села Воєводівка Сєвєродонецького району Луганської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку розмістити на сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya.

б) Спосіб участі громадськості: зауваження та пропозиції до проекту та звіту про СЕО подаються в письмовому вигляді протягом 30 днів з дня їх оприлюднення на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА.

в) Дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації - «Генеральний план села Воєводівка Сєвєродонецького району Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 02 грудня 2021 року о 14-00 годині у будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань, з дотриманням обмежувальних карантинних заходів з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-99.

r) Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-99, електронна адреса: E-mail: dp-zem-arhatsed-rada [dot] gov [dot] ua, egorovandreyatsed-rada [dot] gov [dot] ua .

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

- Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області (vcaatsed-rada [dot] gov [dot] ua);

- офіційний веб-сайт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (mern.gov.ua),

- офіційний веб-сайт Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації (lugcomlandatloga [dot] gov [dot] ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

Керівник Сєвєродонецької міської

військово-цивільної адміністрації                                   Олександр СТРЮК