Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області

25-01-2022

Відповідно до статті 161 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області.

Підстава розроблення містобудівної документації: Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 24.01.2022 №144 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади розробляється з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів. Комплексний план є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Порядок і строки внесення пропозицій: пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати з 26.01.2022 до 15.02.2022 (включно) у письмовому вигляді за адресою: Луганська обл., Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури або на електронну адресу: E-mail: dp-zem-arhatsed-rada [dot] gov [dot] ua, zvernennyatsed-rada [dot] gov [dot] ua .

]]>Свої коментарі та пропозиції ви також можете залишити на сторінці Сєвєродонецької міської ВЦА у Фейсбук.]]>

Управління землеустрою, містобудування та архітектури