Повідомлення про погодження меж земельних ділянок

17-12-2021

Повідомлення

про погодження меж земельних ділянок, за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк,  між вулицями Богдана Ліщини, Об’їзна та Силікатна, що формуються Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією, для продажу права оренди на земельні ділянки окремими лотами на конкурентних засадах (на земельних торгах).

Для погодження суміжних меж запрошуються землевласники та землекористувачі земельних ділянок, за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, по вул. Силікатна , а саме: Погребняк А.В., Підгорний А.В., ПП «Хімпостачальник», ВАТ «Армопласт», ТОВ «Спецконтракт», ТОВ БУДІВЕЛЬНО-БУРОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «СПЕЦШАХТОБУД», Уманцева С.М., Оковітова Г.О., Анциферов О.В.

Погодження меж буде здійснюватися протягом дня 20.12.2021 з 8:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48), за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб. 3 (будівля Сєвєродонецької міської ВЦА).

Управління землеустрою, містобудування та архітектури