Ви тут:

ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту плану зонування території міста Сєвєродонецьк

16-11-2021
Категорія: 

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

       План зонування території міста Сєвєродонецьк був розроблений у складі проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м.Сєвєродонецьк Луганської області» згідно з рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради від 29.09.2016 № 711 (зі змінами) та був розміщений на сайті Сєвєродонецької міської ВЦА з 2020 року.

       Розробник містобудівної документації: Державне підприємство Український державний проектний інститут «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ».

       До проєкту здійснювалась процедура СЕО, звіт про СЕО пройшов необхідні погодження та розміщений на сайті Сєвєродонецької міської ВЦА з 2020 року.

       На підставі розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 06.10.2021 №1958, план зонування території міста Сєвєродонецьк доопрацьований розробником - ДП УДПІ «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ», згідно діючого законодавства, як окрема проєктна документація.

       План зонування території міста Сєвєродонецьк є доповненням до  діючого генерального плану міста Сєвєродонецька, розроблений для визначення містобудівних умов  та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах встановлених зон, раціонального розташування територій нової житлової та громадської забудови, виробничих, рекреаційних, природоохоронних та інших територій.

       У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище проєктних рішень проєкту, а також на стан здоров’я населення.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

       Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області, яка згідно з Указом Президента України від 19.02.2021 № 62/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Луганській області» та Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» виконує повноваження Сєвєродонецької міської ради.  Юридична адреса: 93404, Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-56.

3. Процедура громадського обговорення.

       а) Проєкт плану зонування території міста Сєвєродонецьк та звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщено на сайті Сєвєродонецької міської

військово-цивільної адміністрації у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>.

       б) Спосіб участі громадськості: зауваження та пропозиції до проєкту та звіту про СЕО подаються в письмовому вигляді протягом 30 днів з дня їх оприлюднення на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА.

 

      в) Дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання з обговорення проєкту плану зонування території міста Сєвєродонецьк та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 09 грудня 2021 року о 14-00 годині у будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань, з дотриманням обмежувальних карантинних заходів з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції.

        г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документу державного планування: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-99.

       r) Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-21-99, електронна адреса: E-mail: dp-zem-arhatsed-rada [dot] gov [dot] ua, egorovandreyatsed-rada [dot] gov [dot] ua .

       д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

       - Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області (vcaatsed-rada [dot] gov [dot] ua);

       - офіційний веб-сайт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (mern.gov.ua), 

       - офіційний веб-сайт Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації (lugcomlandatloga [dot] gov [dot] ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

       Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

 

Керівник Сєвєродонецької міської

військово-цивільної адміністрації                                   Олександр СТРЮК


42