Шановні керівники підприємств - експортерів міста!

08-06-2018

За інформацією Луганської обласної державної адміністрації повідомляємо, що 22 червня 2018 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано проведення у м. Сєвєродонецьк виїзного засідання Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку під головуванням заступника Міністра цього міністерства – Торгового представника України Н.Я.Микольської.

Запрошуються підприємства – експортери міста Сєвєродонецька, а також підприємства – потенційні експортери взяти участь у зазначеному заході для обговорення проблемних питань експортерів області, шляхів їх вирішення та пропозицій до відповідних центральних органів виконавчої ради.

Інформацію про зацікавлених учасників (ПІБ, № телефону) для подальшого інформування про програму заходу необхідно надати Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської облдержадміністрації до 12 червня 2018 року ( електронна адреса zed5ati [dot] ua, телефон (06452) 2030033, контактна особа – Гетманчук Олег Леонідович).