Шановні мешканці громади, керівники підприємств, установ та організацій  та фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти у Сєвєродонецькій міській громаді!

13-08-2021

Невдовзі Україна  святкуватиме 30-річчя Незалежності.  Традиційно до свят кожен український господар намагається навести лад у своїй оселі.

З метою забезпечення чистоти та порядку на території міста та належної підготовки до Дня Незалежності  звертаємось до керівників підприємств, установ та організацій, власників об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителів громади, невідкладно провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, дворів від бруду і сміття, забезпечити скошення трави та видалення чагарників, привести до належного стану зовнішній вигляд фасадів приміщень, споруд  та інших елементів благоустрою.

Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою території міста Сєвєродонецька  передбачені  обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців у сфері благоустрою міста щодо утримання в належному стані території, наданої їм в установленому законом порядку та прилеглої території від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування,  та до проїжджої частини вулиці, здійснювати їх благоустрій та озеленення

Працівниками комунальних служб міста  прикладається багато зусиль і вдень, і вночі, щоб зробити наше місто охайним та комфортним для проживання. Але чистота міста залежить від кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми зробимо Сєвєродонецьк чистішим.

Ми впевнені, що до свята Дня Незалежності  в нашому місті буде належний порядок на всіх територіях

Управління житлово-комунального господарства

Сєвєродонецької  міської  ВЦА